LUNA 1

Projekt rodinného domu 4+1

Užitná plocha 191,9m2
Zastavěná plocha 233,7m2
Obestavěný prostor 972,7m2
Sklon střechy 20°
Výška hřebene 4,5m
Obytné místnosti 4+1

Cena na klíč obsahuje

Nezávazná poptávka

Popis domu

Luna 1 je moderní dům větší velikostní kategorie = vhodný pro rovinatý, popř. mírně svažitý pozemek = vhodný do nižší okolní zástavby = jednoduchá dispozice a propojení místností opticky zvětšuje obytný prostor rodinného domu = vhodně oddělená denní a noční část domu. Doporučené úpravy projekt v zrcadlovém obraze = u užších pozemků lze dům řešit bez garáže = u širších pozemků lze dům řešit s dvougaráží = dům je možno podsklepit.

Nezávazná poptávka 

Projektovou dokumentaci lze volit buď jako typový projekt nebo jako projekt, který budeme upravovat podle Vašeho požadavku. Cena za typový projekt pro stavební povolení je uvedena na katalogovém listu každého domu, je včetně požární zprávy, rozvodů topení, elektro a zdravotechniky. Projekt také obsahuje průkaz energetické náročnosti stavby. Každý projekt je možno upravit podle Vašeho požadavku, projekt s úpravami bude oceněn podle rozsahu úprav. Projekt rodinného domu je třeba osadit na Váš pozemek, napojit projekčně na inženýrské sítě. Každé řešení napojení a osazení je originální a jeho cena je individuální.

Rodinný dům LUNA 1 (4+1)

Jméno:*
Příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Web
Místo stavby:*

Vaše zpráva:*

  • Certifikát Kvalitní firma

    Již sedmým rokem jsme obhájili certifikaci naší firmy STAING s.r.o. prestižní marketingovou značkou KVALITNÍ FIRMA v oblasti stavebnictví.

©2018 STAING s.r.o, A.B.Svojsíka 18, 682 01 Vyškov - Dědice, info@staing.cz, tel.: +420 733 226 120, Kontaktujte nás

Dřevostavby, domy - odkazy | Partneři: http://www.stylnabytek.cz/
Webdesign: IR-webdesign, tvorba web stránek Vyškov | Odkazy