KOMPAKT 45

Projekt rodinného domu 5+1

Užitná plocha 146,6m2
Zastavěná plocha 93,6m2
Obestavěný prostor 605m2
Sklon střechy 38°
Výška hřebene 7,5m
Obytné místnosti 5+1

Cena na klíč obsahuje

Nezávazná poptávka

Popis domu

Kompakt 45 je dům menší velikostní kategorie = vhodný do dvoupodlažní okolní zástavby - svým vnitřním prostorem uspokojí nároky 5-6 členné rodiny = dům je nepodsklepený s obytným podkrovím = noční část je od denní dispozičně vhodně oddělená = finančně nenáročná a technicky velmi jednoduchá a rychlá výstavba = dům je možno podsklepit

Nezávazná poptávka 

Projektovou dokumentaci lze volit buď jako typový projekt nebo jako projekt, který budeme upravovat podle Vašeho požadavku. Cena za typový projekt pro stavební povolení je uvedena na katalogovém listu každého domu, je včetně požární zprávy, rozvodů topení, elektro a zdravotechniky. Projekt také obsahuje průkaz energetické náročnosti stavby. Každý projekt je možno upravit podle Vašeho požadavku, projekt s úpravami bude oceněn podle rozsahu úprav. Projekt rodinného domu je třeba osadit na Váš pozemek, napojit projekčně na inženýrské sítě. Každé řešení napojení a osazení je originální a jeho cena je individuální.

Rodinný dům KOMPAKT 45 (5+1)

Jméno:*
Příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Web
Místo stavby:*

Vaše zpráva:*

  • Certifikát Kvalitní firma

    Již sedmým rokem jsme obhájili certifikaci naší firmy STAING s.r.o. prestižní marketingovou značkou KVALITNÍ FIRMA v oblasti stavebnictví.

©2018 STAING s.r.o, A.B.Svojsíka 18, 682 01 Vyškov - Dědice, info@staing.cz, tel.: +420 733 226 120, Kontaktujte nás

Dřevostavby, domy - odkazy | Partneři: http://www.stylnabytek.cz/
Webdesign: IR-webdesign, tvorba web stránek Vyškov | Odkazy